Kontakt informacije

uprava
Centrala
info@almy.ba
+387 32 456 346
+387 32 456 350
Računovodstvo
+387 32 446 510
+387 32 456 350
Finansije
finansije@almy.ba
+387 32 456 849
+387 32 456 350
proizvodnja
Fabrika betonske galanterije / prodaja
proizvodnja@almy.ba
+387 32 676 259
+387 32 676 259
Fabrika Baumy
info@baumy.ba
+387 32 864 224
+387 32 864 224
Betonska baza Zenica - Lipice
proizvodnja@almy.ba
+387 32 676 544
Betonska baza Zenica - Raspotočje
proizvodnja@almy.ba
+387 32 676 544
+387 60 3196 525
Betonska baza Zavidovići
proizvodnja@almy.ba
+387 32 864 335
+387 60 3196 582
Betonska baza Hadžići
proizvodnja@almy.ba
+387 60 3196 541
+387 60 3196 532
Betonska baza Maglaj
proizvodnja@almy.ba
+387 60 3196 564
Almy Metali
gradnjametali@almy.ba
+387 32 878 048
+387 32 878 048
građevinski materijal
Komercijalna služba maloprodaja
komercijala@almy.ba
+387 32 446 500
+387 32 446 501
Komercijalna služba veleprodaja
komercijala@almy.ba
+387 32 425 115
+387 32 423 187
Baumy komercijalna služba
info@baumy.ba
+387 32 423 177
+387 32 423 187
bau centri
Bau centar Almy Zenica
+387 32 456 266
Bau centar Almy Zavidovići
+387 32 878 063
Bau centar Almy Maglaj
+387 32 604 930
Bau centar Almy Nemila
+387 32 672 407
nafta i derivati
Sektor trgovine naftom i naftnim derivatima
elvedin.begic@almy.ba
+387 32 446 320
+387 32 446 321
benzinske pumpe
BP Almy Zenica 1
bpzenica1@almy.ba
+387 32 446 040
BP Almy Zenica 2
bpzenica2@almy.ba
+387 32 446 320
BP Almy Sarajevo
bpsarajevo@almy.ba
+387 33 466 433
BP Almy Zavidovići 1
bpzavidovici@almy.ba
+387 32 868 630
BP Almy Zavidovići 2
bpzavidovici@almy.ba
+387 32 878 530
ulja,maziva i gume
Komercijalna služba
asif.bjelic@almy.ba
nihad.hrkic@almy.ba
+387 32 424 074
+387 32 424 074
Skladište
mirzad.sehic@almy.ba
+387 32 424 076
+387 32 424 074
autodijelovi
Komercijala i prodaja
husein.avdic@almy.ba
+387 32 456 841
+387 32 456 841
salon ceralmyco
Komercijala i prodaja
ceralmyco@almy.ba
+387 32 456 300
+387 32 456 501
usluge
Sektor transporta
transport@almy.ba
+387 32 446 041
+387 32 446 041
Iznajmljivanje mašina
transport@almy.ba
+387 32 446 041
+387 60 3196 570
Motel Almy
motel@almy.ba
+387 32 446 070
+387 32 446 071
Prodaja nekretnina
+387 61 188 149
+387 32 456 073
Visokogradnja
visokogradnja@almy.ba
+387 32 456 073
+387 32 456 073
Rezaona pločastih materijala
+387 32 456 266
marketing
Marketing sektor
alen.seferovic@almy.ba
marketing@almy.ba
+387 60 3196 876
+387 32 456 346
+387 32 456 350
it sektor
Računarska oprema
+387 32 456 346
+387 32 456 350